Piękna pogoda między wakacjami na przełomie 2014 i 15 roku dała nam możliwość wybrania się na naszą nową ścieżkę rowerową w miejscowości Vrbov. Chodnik zaczyna się nad ulicą Kupeľská. Kieruje się do Kieżmarku, jego długość według map google wynosi 4,6 km, co jest ważne, ale zawiezie Was prawie do Kieżmarku. Zmapowaliśmy tę trasę rowerową na moj-vrbov.sk kilka lat temu, ale teraz można ją przejechać trochę inaczej…

Cóż, opisaliśmy to w tym artykule - ścieżka rowerowa do stawu Kežmarok. I znowu możesz ją przejechać nową asfaltową ścieżką rowerową!

Poszliśmy z rodzicami na spacer i naprawdę ładnie zaczęła.

Ale po chwili ostry wiatr ze śniegiem, który nagle zmienił słoneczny dzień, zmusił część z nas do powrotu do domu. Nawet w tym okresie spotkaliśmy wielu rowerzystów lub ludzi, którzy na krótkim odcinku wybierają się tam na spacery.

Cóż, nie jesteśmy zadowoleni z inteligentnych ludzi, którzy jeżdżą quadami lub innymi pojazdami na ścieżce rowerowej i rozlewają błoto na ścieżce rowerowej. Ale wierzę, że społeczność je rozwiąże.
Kolejne niewielkie wsparcie dla rozwoju turystyki w naszym kraju. Czekamy z niecierpliwością i dziękujemy wiosce Vrbov! 🙂.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *